Logo firmowe VoxRental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego

 SPRZĘT OGRODNICZY

KATEGORIE

Piotr Stępień
Piotr Stępień
2022-12-12
Bardzo dobre doświadczenie, usługa bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Świetny kontakt, podejście do klienta i naprawdę profesjonalny sprzęt za rozsądną cenę. Sprzęt wypożyczony praktycznie od ręki w sobotę. Szczerze polecam.
Maciej Straszewicz
Maciej Straszewicz
2022-10-25
Bardzo dobre doświadczenie. Pożyczałem glebogryzarkę. Panowie pomocni, sprzęt porządny i sprawny, cena dobra.
Krzysztof J
Krzysztof J
2022-10-18
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Obsługa fachowa, konkretna i miła. To co mnie przekonało to ze wynajmując sprzęt budowlany był on w bardzo dobrym stanie tz. czysty, nowy i oczywiście sprawny. Do tego dobra lokalizacja. Polecam.
Joanna S
Joanna S
2022-09-05
Profesjonalna i miła obsługa, sprawna komunikacja i dopasowanie się do Klienta. Polecam 🙂
Katarzyna Szymanska
Katarzyna Szymanska
2022-09-03
Polecam wypożyczalnie, z pewnością będziemy korzystać niejednokrotnie 🙂
Sławomir
Sławomir
2022-08-30
Profesjonalne podejście do klienta. Wypożyczałem odchwaszczarkę. Chyba jedyna firma w której można wypożyczyć sprzęt tak wysokiej jakości. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo swojego cennego czasu. Bardzo dobra cena wynajmu. Zamierzam w przyszłości skorzystać ponownie z usług firmy. Polecam serdecznie.
Mariusz Chaber
Mariusz Chaber
2022-08-16
Firma godna polecenia. Sprzęt bardzo dobrej jakości. Polecam
Seweryn Maciejewski
Seweryn Maciejewski
2022-07-27
W voxrental wypożyczałem glebogryzarkę. Sprzęt zadbany bezproblemowy, rewelacyjny kontakt, firma oferuje możliwość transportu maszyny (stawka z kilometra), ceny przystepne, jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Tomek G
Tomek G
2022-07-10
Profesjonalna obsługa. Dowóz sprzętu na umówione miejsce. Sprzęt (rębak do drewna) nowy, dobrej jakości. Dobra cena wynajmu. Zamierzam w przyszłości skorzystać ponownie z usług firmy.
Kajetan Smela
Kajetan Smela
2022-07-07
Sprzęty nowe, bardzo dobrej jakości. Bardzo miła obsługa. Korzystne ceny, polecam!

SPRZĘT OGRODNICZY

Niezależnie od pory roku, ogród wymaga odpowiednich prac pielęgnacyjnych. Wiosną należy przygotować ziemię pod uprawę roślin następnie latem kosi się trawę i przycina żywopłot, jesienią porządkuje się ogród i pozbywa się liści, a w końcu zimą odśnieża. Chcesz, by prace przebiegły odpowiednio sprawnie i szybko? Wybierz do tych prac maszyny ogrodnicze! VoxRenal oferuje sprzęt ogrodniczy w ramach wynajmu do różnego typu prac. Piękny i zadbany ogród, który swoim wyglądem zachwyca jest wizytówką Twojego domu. Większość prac należy wykonywać ręcznie, ale nie oznacza to, że musisz się obejść bez odpowiednich do tego narzędzi. Sprzęt ogrodniczy w wypożyczalni VoxRental to urządzenia, które ułatwiają prace w ogrodzie. Te odpowiednie urządzenia ogrodnicze w szczególności pomogą w stworzeniu równo przyciętych trawników, spulchnić glebę ale także przyciąć odpowiednio gałęzie drzew. Szukasz wiec czegoś, co pomoże Ci w końcu stworzyć ogród marzeń? W takim razie sprzęt ogrodniczy VoxRental będzie idealnym początkiem do stworzenia niewątpliwie idealnego ogrodu . W szczególności zastanów się, jakie prace w ogrodzie musisz przeprowadzić, a następnie wybierz i wypożycz odpowiednie urządzenie. Znajdziesz tutaj maszyny, które aktualnie oferujemy, a także szczegóły dotyczące formalności związanych z wynajmem. Zapewniamy również fachową pomoc w doborze sprzętu ogrodniczego oraz kompleksowe przeszkolenie z jego obsług.

MASZYNY I URZĄDZENIA DO PRAC OGRODNICZYCH O RÓŻNEJ SKALI I CHARAKTERZE

Skorzystanie ze sprzętu ogrodniczego oferowanego przez wypożyczalnie VOXRENTAL niesie ze sobą wiele korzyści. Dostęp do najnowocześniejszych maszyn w niewielkiej cenie. Wynajem sprzętu ogrodniczego to też dobra opcja, jeśli chciałbyś wypróbować konkretny model urządzenia przed jego zakupem. Możesz przetestować konkretne akcesoria i sprawdzić, czy sprawdzają się w warunkach, w jakich chcesz wykorzystać sprzęt ogrodniczy.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą wypożyczalni sprzętu ogrodniczego w Warszawie. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Al. Prymasa Tysiąclecia 66 Warszawa

792 555 910
601 893 241