Logo firmowe VoxRental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego

SPRZĘT BUDOWLANY 

KATEGORIE

Piotr Stępień
Piotr Stępień
2022-12-12
Bardzo dobre doświadczenie, usługa bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Świetny kontakt, podejście do klienta i naprawdę profesjonalny sprzęt za rozsądną cenę. Sprzęt wypożyczony praktycznie od ręki w sobotę. Szczerze polecam.
Maciej Straszewicz
Maciej Straszewicz
2022-10-25
Bardzo dobre doświadczenie. Pożyczałem glebogryzarkę. Panowie pomocni, sprzęt porządny i sprawny, cena dobra.
Krzysztof J
Krzysztof J
2022-10-18
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Obsługa fachowa, konkretna i miła. To co mnie przekonało to ze wynajmując sprzęt budowlany był on w bardzo dobrym stanie tz. czysty, nowy i oczywiście sprawny. Do tego dobra lokalizacja. Polecam.
Joanna S
Joanna S
2022-09-05
Profesjonalna i miła obsługa, sprawna komunikacja i dopasowanie się do Klienta. Polecam 🙂
Katarzyna Szymanska
Katarzyna Szymanska
2022-09-03
Polecam wypożyczalnie, z pewnością będziemy korzystać niejednokrotnie 🙂
Sławomir
Sławomir
2022-08-30
Profesjonalne podejście do klienta. Wypożyczałem odchwaszczarkę. Chyba jedyna firma w której można wypożyczyć sprzęt tak wysokiej jakości. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo swojego cennego czasu. Bardzo dobra cena wynajmu. Zamierzam w przyszłości skorzystać ponownie z usług firmy. Polecam serdecznie.
Mariusz Chaber
Mariusz Chaber
2022-08-16
Firma godna polecenia. Sprzęt bardzo dobrej jakości. Polecam
Seweryn Maciejewski
Seweryn Maciejewski
2022-07-27
W voxrental wypożyczałem glebogryzarkę. Sprzęt zadbany bezproblemowy, rewelacyjny kontakt, firma oferuje możliwość transportu maszyny (stawka z kilometra), ceny przystepne, jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Tomek G
Tomek G
2022-07-10
Profesjonalna obsługa. Dowóz sprzętu na umówione miejsce. Sprzęt (rębak do drewna) nowy, dobrej jakości. Dobra cena wynajmu. Zamierzam w przyszłości skorzystać ponownie z usług firmy.
Kajetan Smela
Kajetan Smela
2022-07-07
Sprzęty nowe, bardzo dobrej jakości. Bardzo miła obsługa. Korzystne ceny, polecam!

SPRZĘT BUDOWLANY WARSZAWA

Sprzęt budowlany oferowany przez VoxRental to urządzenia do większości prac instalacyjnych budowlanych i remontowych. Świadczymy usługi wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych znanych i renomowanych firm z Polski oraz producentów zagranicznych takich jak BOSCH, MAKITA FOGO, FLEX, KRAUSE i inne. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką niezawodność sprzętu budowlanego i najwyższą wydajność pracy. W naszej wypożyczalni masz dostęp do najnowocześniejszych maszyn i urządzeń o najróżniejszym zastosowaniu, w tym specjalistycznym. Poprzez nieustanne podnoszenie jakości naszych usług oraz rozszerzany asortyment, dążymy aby każdy nasz klient był zadowolony i znalazł u nas potrzebny sprzęt.
Obsługujemy majsterkowiczów i profesjonalistów, osoby indywidualne i firmy. Każdy znajdzie u nas potrzebne narzędzia i maszyny.
Naszą ofertę uzupełnia duży wybór akcesoriów do sprzętu budowlanego – zarówno niezbędnych do jego prawidłowego działania, jak i pozwalających na rozszerzenie jego funkcjonalności.

W ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego VoxRental znajduje się większość narzędzi, by przeprowadzić zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane prace budowlane.

SPRZĘT BUDOWLANY DO PRAC O RÓŻNEJ SKALI I CHARAKTERZE

Korzystając z usług naszej firmy zyskujecie Państwo dostęp do szerokiej gamy sprzętu budowlanego oraz przede wszystkim indywidualne podejście do klienta oraz fachowego doradztwa. Do grona naszych klientów należą firmy i osoby prywatne, potrzebujące narzędzi podczas remontu lub prac modernizacyjnych w domu, mieszkaniu oraz ogrodzie. Wynajem sprzętu budowlanego to też dobra opcja, jeśli chciałbyś wypróbować konkretny model urządzenia przed jego zakupem. Możesz przetestować konkretne akcesoria i sprawdzić, czy sprawdzają się w warunkach, w jakich chcesz je wykorzystać.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą wypożyczalni sprzętu budowlanego w Warszawie. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Al. Prymasa Tysiąclecia 66 Warszawa

792 555 910
601 893 241