Logo firmowe VoxRental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego

SERWIS SPRZĘTU OGRODNICZEGO

Jeśli posiadają Państwo  urządzenie, które straciło okres gwarancyjny, nie przejmuj się. Zadbamy o ten sprzęt. Zadzwoń i zleć nam jego przegląd bądź naprawę. Postaramy się w szybki i profesjonalny sposób zaradzić każdemu problemowi.

Serwis urządzeń ogrodowych

Zachęcamy  do przeprowadzania regularnych przeglądów oraz serwisów pogwarancyjnych posiadanych kosiarek i innych urządzeń ogrodowych (kosy, traktory ogrodowe, pilarki, nożyce do żywopłotów, glebogryzarki, wertykulatory). Właściwie serwisowane maszyna będzie służyć niezawodnie przez wiele lat, a praca w ogrodzie będzie tylko i wyłącznie przyjemnością.


Serwis sprzętu ogrodniczego

Regulamin Serwisu

 • Klient, przekazując maszynę do Serwisu, akceptuje regulamin Serwisu.
 • Jako serwis zobowiązujemy się do naprawy towaru jeżeli jest to możliwe w możliwie najszybszym czasie.
 • Klient, podając swoje dane osobowe, wyraża zgodę na ich przetwarzanie dla potrzeb naprawy oraz udostępnienie ich podmiotom rozpatrujących reklamacje.
 • Towar dostarczony do serwisu powinien być oczyszczony oraz posiadać komplet wyposażenia. Jako Serwis możemy doliczyć koszt mycia urządzenia.
 • Jako Serwis zobowiązujemy się poinformować Klienta o zakończonej naprawie.
 • Klient zobowiązany jest odebrać urządzenie w terminie 14 dni od momentu poinformowania przez Serwis o jego naprawie. Nieodebranie przez Klienta towaru w wyznaczonym terminie, upoważnia do pobrania od Klienta kosztów magazynowania towaru w wysokości 10,00 zł za jeden dzień kalendarzowy.
 • W przypadku nieodebrania towaru w przeciągu 30 dni od momentu poinformowania przez Serwis o jego naprawie urządzenie przechodzi na własność serwisu zgodnie z art. 180 K.C. w związku z art. 60 K.C. Jako Serwis potraktujemy taką sytuację jako wolę wyzbycia się własności, co skutkuje uznaniem sprzętu za porzucony.
 • Jako Serwis zobowiązujemy się do poinformowania Klienta o kosztach ekspertyzy oraz ewentualnej naprawy urządzenia, zanim ta nastąpi.
 • W przypadku braku decyzji lub niemożności naprawy wynikającej z nieopłacalności, jako  Serwis pobierzemy opłatę za ekspertyzę uzgodnioną wcześniej z Klientem.
 • Klient ma prawo dostępu do treści przekazanych danych i ich poprawiania. Podanie danych wymagane jest w celu prawidłowej realizacji naprawy towaru.
 • Serwis nie ma obowiązku wręczania regulaminu. Jest on w ogólnie dostępnym, widocznym miejscu w Serwisie
Piotr Stępień
Piotr Stępień
2022-12-12
Bardzo dobre doświadczenie, usługa bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Świetny kontakt, podejście do klienta i naprawdę profesjonalny sprzęt za rozsądną cenę. Sprzęt wypożyczony praktycznie od ręki w sobotę. Szczerze polecam.
Maciej Straszewicz
Maciej Straszewicz
2022-10-25
Bardzo dobre doświadczenie. Pożyczałem glebogryzarkę. Panowie pomocni, sprzęt porządny i sprawny, cena dobra.
Krzysztof J
Krzysztof J
2022-10-18
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Obsługa fachowa, konkretna i miła. To co mnie przekonało to ze wynajmując sprzęt budowlany był on w bardzo dobrym stanie tz. czysty, nowy i oczywiście sprawny. Do tego dobra lokalizacja. Polecam.
Joanna S
Joanna S
2022-09-05
Profesjonalna i miła obsługa, sprawna komunikacja i dopasowanie się do Klienta. Polecam 🙂
Katarzyna Szymanska
Katarzyna Szymanska
2022-09-03
Polecam wypożyczalnie, z pewnością będziemy korzystać niejednokrotnie 🙂
Sławomir
Sławomir
2022-08-30
Profesjonalne podejście do klienta. Wypożyczałem odchwaszczarkę. Chyba jedyna firma w której można wypożyczyć sprzęt tak wysokiej jakości. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo swojego cennego czasu. Bardzo dobra cena wynajmu. Zamierzam w przyszłości skorzystać ponownie z usług firmy. Polecam serdecznie.
Mariusz Chaber
Mariusz Chaber
2022-08-16
Firma godna polecenia. Sprzęt bardzo dobrej jakości. Polecam
Seweryn Maciejewski
Seweryn Maciejewski
2022-07-27
W voxrental wypożyczałem glebogryzarkę. Sprzęt zadbany bezproblemowy, rewelacyjny kontakt, firma oferuje możliwość transportu maszyny (stawka z kilometra), ceny przystepne, jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Tomek G
Tomek G
2022-07-10
Profesjonalna obsługa. Dowóz sprzętu na umówione miejsce. Sprzęt (rębak do drewna) nowy, dobrej jakości. Dobra cena wynajmu. Zamierzam w przyszłości skorzystać ponownie z usług firmy.
Kajetan Smela
Kajetan Smela
2022-07-07
Sprzęty nowe, bardzo dobrej jakości. Bardzo miła obsługa. Korzystne ceny, polecam!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Al. Prymasa Tysiąclecia 66 Warszawa

792 555 910
601 893 241